Про магазин

Ради вітати Вас в інтернет магазині модного пальта Image-Market.com


Індивідуальний стиль. Ретельно відібрані моделі пальта від вишукано елегантних тренчів до стилістично інноваційних плащів з нетерпінням чекають на своїх щасливих власників. Елегантні пані з витонченим смаком вже понад 20 років роблять свій вибір на користь нашого магазину. Оцініть і Ви вишукану якість представленого верхнього одягу, із задоволенням поповнивши свій гардероб новим пальтом.


Якість. Особлива увага, при відборі нових моделей для Вас, приділяється якості виробів: зручному крою, високоякісним тканинам та фурнітурі. Ми пропонуємо відомі, перевірені роками співробітництва торгові марки, продукція яких підтверджена європейськими стандартами якості та безпеки продуктів (UNI EN ISO 14001, EMAS, Rina). Перш ніж розмістити нові надходження в магазині, ми ретельно перевіряємо кожну колекцію.


Доступні ціни. Приємне доповнення до дивовижного сучасного асортименту інтернет магазину доступні ціни. Ми зосереджуємо увагу на якісному товарі за розумну економічно обґрунтовану ціну. Ексклюзивні пропозиції для постійних покупців та акції для нових клієнтів – ще один вагомий аргумент вибрати пальто чи куртку, плащ чи пуховик для себе та своїх рідних на Image-Market.com. 


Доставка. Вибране Вами модне, комфортне, дивовижне пальто ми доставимо  по всій території України.


Насолоджуйтесь зручними покупками за справедливими цінами. Ми завжди на Вашій стороні, працюємо швидко та намагаємось вирішити всі питання на Вашу користь. Приємні сюрпризи та подарунки чекають на Вас у нашому магазині, про них ми регулярно розповідаємо у наших розсилках.